بانکوک، تور خوب بانکوک،تورلحظه آخری بانکوک، تور خوب، تور خوب ارزان، تور تایلند، تور خوب تایلند، تور قیمت مناسب بانکوک

تایلند کشوری که نام قدیم آن سیام است و در شبه جزیره هندوچین میباشد که در جنوب شرق آسیا واقع شده است و حکومت آن پادشاهی است و پایتخت آن بانکوک و مذهب آنان بودایی میباشد.

این کشوربدلیل طبیعتی بسیار زیبا و دلنواز که در آنجا هیجان و آرامش را همزمان میتوانید تجربه کنید.

تجربه پارکهای آبی،سواحل زیبا، صنایع دستی،معبدهای تاریخی ، وغیره باعث شده تا درهرسال از سرتاسر دنیا شاهد گردشگران ایرانی و خارجی بسیاری باشد.

فروشنده های خیابانی بسیاری درتایلند و بانکوک وجود دارد که میتوانید از آنها سوغاتی های ارزان و بسیار مناسبی و خوبی خریداری کنید ولی با این اوصاف همواره در هنگام خرید باید حواستان به کالاهای تقلبی که ظاهر بسیار خوبی دارند باشد .

زبان رسمی کشور تایلندی، پرجمعیت‌ترین شهر آن بانکوک که پایتخت میباشد و مذهب حدود ۹۵ درصد مردم بودایی است.

نام تایلند به زبان مردم آنجا بمعنی سرزمین حورى است،که از دو لغت تای بمعنی حوری و لند بمعنی سرزمین میباشد.

دیدنی های بانکوک

معبد بودای زرین بانکوک

رزگاردن بانکوک

بازار شناور بانکوک

کاخ پادشاهی بانکوک

بودای خوابیده بانکوک

برای خرید میتوانید به میدان سیام بروید ،در آنجا یک مرکزخرید هفت طبقه که برترین برندها و لباسهای مد را خرید کنید ویا به مرکز خرید ۸ طبقهMBK بروید که درآن که درآنجا چیزهایی میتوانید بخرید که تاکنون ندیده اید و بدنبالش احتمالا نگشته اید.
ویا به مرکزسیام پاراگون که شامل ۱۶ سالن سینما ، آکواریوم عظیم ، رستورانها و ۲۵۰ مغازه با برنهای معروف لباس در کنار اجناس دیگر است.
بازار محله چینی ها مملو از مغازه های آنتیک و قدیمی است که هرچیزی ، از قطعات طلا گرفته تا ادویه را پیدا می کنید و در حالی که مشغول چانه زدن هستید حواستان باشد تا دیدن Wat Traimit ( معبد بودای طلایی ) را از دست ندهید!

غذاهای بانکوک

سویرامبوتری(نام تایلندی) با غذاهای خیابانی و رستوران ها و مغازه ها ترکیب جالبی از محله چینی ها و مراکز خرید بروزبانکوک است . این راه به صورت یک نعل اسب است که شامل رستوران های زنجیره ای Bombay Blues است که با محیطی آرامش بخش و غذاهای هندی از شما پذیرایی می کنند.

به جمع ما بپیوندید

عضویت

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *