کویر کاراکال,تور کویر کاراکال,تور کویر,تور خوب کویر کاراکال,تور خوب ارزان,تور,گردشگری,تور یزد,تور بافق,بافق,یزد,طبیعت گردی,کاراکال,گربه,کویر,تور خوب

کویر کاراکال، نامی که شاید شما را به اشتباه بی اندازد. بر خلاف تصور اکثر مردم، این کویر یک کویر در مرکز امریکا یا افریقا نیست بلکه کاراکال کویری در دل ایران بزرگ خودمان است. گفت کویری در حوالی بافق یزد.

نام این کویر برگرفته ار گربه وحشی کاراکال ساکن همین منطقه است. گربه هایی که به علت هوش بالا و قابلیت اهلی شدن همیشه مورد توجه مردم محلی قرار گرفته اند و با آموزش های فنی برای شکار به عنوان حیوانات شکاری محبوب شدهداند.گربه های دراز گوش کویر و حیوانات وحشی دیگر این منطقه را می توان در دل این کویر طلایی پیدا کرد و به تماشای آنها پرداخت.

این روزها تورگردانان و گردشگران توجه خاصی به کویر کاراکال دارند و تورهای کویر گردی با مقصد کویر کاراکال با هدف طبیعت گردی و تماشای کاراکال های زیبا به راه می افتند، که بسیار مورد استقبال گردشگران نیز قرار گرفته ا اند.

شتر سواری،سافاری، موتورسواری بروی شن های طلایی، پیاده روی در نخلستان و اقامت در اقامتگاه سنتی تمام آن چیزیست که از سفر به کویر انتظار می رود. به گردشگرانی که دلشان هوای سکوت کویر را دارد اکیدا توصیه می کنیم حتما سفری به این کویر زیبا داشته باشند. می توانید با خیالی راحت قدم در راه این کویر بکر بگذارید.

به جمع ما بپیوندید

عضویت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *