چگونه می توان از خدمات توربرگ به صورت روزانه با خبر شد؟

کافی است در قسمت اشتراک سایت، ایمیل خود را وارد کنید تا از طریق سایت برای شما اشتراک ایجاد و تمام پیشنهادات تور برگ روزانه به ایمیل شما فرستاده شود.

 

اشتراک و عضویت در سایت چه تفاوت هایی باهم دارند؟

اشتراک در سایت امکان دریافت تور برگ‌های پیشنهادی روزانه را از طریق پست الکترونیک فراهم می‌کند. در حالی که با عضویت در سایت حساب مجزایی برای شخص شما روی وب‌سایت تعریف می‌شود که برای خرید یک تور برگ الزامی است.

 

تور برگ امروز رو دوست دارم، چطوری باید اون رو خریداری کنم؟

کافی است فقط روی دکمه خرید کلیک کنید. اگر تا‌کنون عضو سایت نشده‌اید، مراحل عضویت را پشت سر گذاشته و با استفاده از کارت بانکی خود به‌صورت آنلاین پرداخت را انجام دهید.  در این حالت تور برگ خریداری شده به‌صورت ایمیل برای شما ارسال می‌شود. با ارائه یک پرینت از فایل ارسالی توسط ایمیل و یا به همراه داشتن کدهای اختصاصی، می‌توانید به آسانی برای دریافت  خدمات خریداری شده اقدام کنید. در قسمت تور برگ های من در پروفایلتان اطلاعات تور برگ خریداری شده قابل مشاهده است.

 

چرا برای برخی توربرگ ها حد نصاب وجود دارد؟

برخی از تور برگ ها  نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس و یا برگزاری تور می باشند. این حداقل از سوی تامین کنندگان به تور برگ اعلام می گردد. 

 

اگر یک توربرگ به حد نصاب نرسید تکلیف چیست؟

چنانچه در شرایط خاصی این اتفاق رخ داد،تور برگ مورد نظر فعال نمی‌شود. در این حالت مبلغ پرداختی توسط شما به حساب بانکی  که خود شما برای ما ارسال  می کنید  بازگردانده می شود.

 

چگونه تور برگ را به دوستان پیشنهاد دهم؟

از پیامک‌های رایگان گرفته تا ارسال ایمیل و شبکه‌های اجتماعی، همه و همه راه‌هایی است که با استفاده از آنها می‌توانید از پشت رایانه‌تان، دوستان خود را به استفاده از یک تجربه عالی دعوت کنید.

 

یک تور برگ خریداری کرده ام، چگونه از آن استفاده کنم؟

کافی است یک پرینت از فایل ارسال شده به پست الکترونیکتان که از طریق حساب شما در سایت تور برگ هم قابل دسترسی است، بگیرید و یا کدهای اختصاصی خود را در هنگام خرید را به محل مورد نظر ارائه دهید.

 

آیا خرید من شامل مالیات می گردد؟

بله مبلغ پرداختی شما برای خدمات و مالیات بر ارزش افزوده آن بوده که توسط فروشنده پرداخت خواهد شد.

 

آیا باید تور برگ را همان روز خرید استفاده کرد؟

خیر، هر تور برگ یک بازه زمانی مشخص به‌عنوان تاریخ مصرف دارد که هم در هنگام خرید و هم در تور برگ ارسال شده برای شما، مشخصات آن قابل مشاهده است.

چگونه اطمینان حاصل کنم که خرید آنلاین از شما امنیت دارد؟

در دهه اخیر پرداخت و خرید آنلاین در اکثر کشورهای دنیا به‌عنوان یک روش بهینه رایج است. وقتی از حساب بانکی از طریق اینترنت مبلغی را جابه‌جا می‌کنید هیچ تفاوتی با واریز نقدی یا کارت به کارت از طریق خودپرداز ندارد. چون نهایتا تمام این پرداخت‌ها از طریق اینترنت بین بانک‌ها انجام می‌شود. هنگام خرید و یا اضافه کردن اعتبار به حساب خود در سایت تور برگ، شما به سایت بانک مورد نظر خود متصل می‌شوید و این بانک است که جابه‌جایی پول را انجام می‌دهد و ما در جابه‌جایی آن هیچ نقشی نداریم.